Обдаровані діти

Пікун Анна Анатоліївна, учениця 9 класу, має талант до співу. Досягнення: ІІІ місце в конкурсі «Срібні дзвіночки», 2015 рік, (керівник – вчитель музики Миронюк С.М.

Кошелюк Юлія Сергіївна, учениця 5 класу, має здібності до української мови та літератури. Досягнення: ІІ місце в районному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, 2015 рік. (керівник – вчитель української мови та літератури Кобець А. Ю.)

Нінічук Марія Михайлівна, учениця 7 класу. Пише вірші, оповідання. Має здібності до української мови та літератури. Досягнення: ІІ місце в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, 2015 рік; ІІ місце в мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка, 2014 рік;  (керівник –  вчитель української мови і літератури Пекун Т. І.).

 
Костючик Ірина Михайлівна, учениця 8 класу. Має здібності до української мови та літератури, математики, фізики. Активний учасник районних олімпіад з математики, фізики, української мови. Досягнення: ІІІ місце в районній олімпіаді з фізики 2014-2015 н. р.
 
Гордун Андрій Олександрович, випускник 2010 року. Здібності до написання поезії: друкувався в дитячій газеті «Долоньки», 2006 рік (керівник – вчитель початкових класів Кошелюк С.М.); брав участь у конкурсі «Юні літератори Волині», 2010 рік (керівник – вчитель української мови і літератури Пекун Т.І.). Здібності до математики: відмінний результат у Міжнародному математичному конкурсі «Кенгуру», 2007 рік; ІІ місце в районній олімпіаді з математики (керівник – вчитель математики Бляшук В.М.). Здібності до української мови і літератури: ІV місце в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, 2008-2009 н.р.; ІV місце в районній олімпіаді з української мови і літератури, І місце в конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, ІІ місце в обласному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика, 2009-2010 н.р. Брав участь у Міжнародному Всеукраїнському конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика 2009-2010 н.р.; І місце в районній олімпіаді з української мови та літератури 2010-2011 н.р. (керівник – вчитель української мови та літератури Пекун Т.І.).


Костючик Віталій Миколайович, випускник 2010 року. Має нахил до математики, української мови і літератури. Досягнення: добрий результат у Міжнародному конкурсі «Кенгуру» 2007 рік. Активний учасник районних олімпіад з географії, фізики.