У наш час прогресивних технологій молодь практично забула про те, що окрім комп’ютерних ігор та соціальних мереж існують і активні види відпочинку, які не тільки дають можливість провести незабутні моменти з друзями, а й суттєво покращують стан здоров’я. Щоб нагадати про цей факт, 30-31 жовтня 2015 року відбувся велопохід учнів 9 класу під керівництвом вчителя фізкультури Костючика Андрія Степановича.

Хоч похід і тривав всього 2 дні, але за цей час його учасники отримали масу позитивних емоцій і незабутніх вражень. У перший день походу  маршрут пролягав від с. Піски-Річицькі до с. Хотишово Камінь-Каширського району. Зупинки робили в с. Річиця, с. Мельники-Річицькі та с. Добре. Особливо запам’ятався відпочинок на території заказника поблизу озера Сірче. Саме тут учні отримали унікальну можливість насолодитися неймовірними осінніми пейзажами. Така краса нікого не залишила байдужим.

Другого дня учні подолали маршрут від с. Хотишово до с. Піски-Річицькі через такі населені пункти, як с. Котуш, с. Підгір’я та с. Щедрогір. Неподалік озера Стрибуж встановлено хрест в пам’ять про воїнів-поляків, які загинули в роки Великої Вітчизняної Війни, тому в цьому місці також було зроблено зупинку.

Загалом велотуристи подолали близько 50 кілометрів. Не зважаючи на  втому, всі учні залишилися безмежно задоволені тим, що взяли участь в поході і висловили пропозицію зробити проведення таких заходів традицією. Дякуємо організатору за отриманий позитив і приємні моменти.